Днями у будинку культури села Степанці відбувся благодійний концерт-ярмарок «Єднаймося заради Перемоги!».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Відкрив захід сільський голова Олександр Яременко, який наголосив на важливості міцного тилу й подякувавши присутнім за єдність у підтримці армії.

За співпрацю, активну громадянську позицію та постійну участь в благодійних заходах на підтримку Збройних Сил України, подяку було оголошено директорці «Канівського вищого професійного училища» Олені Волощенко, а також педагогічному й студентському колективу закладу.

У підсумку, різноманітні декоративні та кулінарні вироби, благодійні внески від майстрів, школярів, студентів, працівників Степанецького ліцею, терцентру, КЗ «Центр культури і дозвілля», Степанецького відділення Канівського ВПУ, дитячого садочку «Білочка», амбулаторії, сільської ради, місцевих жителів і гостей громади, а також змістовна концертна програма за участі творчого колективу села Степанці допомогли зібрати близько 80 000 гривень на підтримку захисників.

«Низько вклоняємось у безмежній вдячності нашим захисникам і захисницям та дякуємо всім, хто веде країну до Перемоги! Слава Україні!», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулися заходи із нагоди Дня українського добровольця (фото).