Алгоритми штучного інтелекту долучилися до складу експертів конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!». ChatGPT-4 опрацював 38 поданих заявок з Канівщини. Усі заявки були рекомендовані до фінансування. Однак, ШІ визначив і аргументував власний список з 10 переможців, який команда організаторів оприлюднить під час оголошення всіх переможців.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію МХП – Миронівська птахофабрика.
«Ми, як Фонд, що розвиває громади, маємо й самі удосконалюватися та випробовувати нові технічні підходи до збору, опрацювання чи подання інформації. Сьогодні Україна задає технологічні тренди в благодійності: від можливостей збору донатів через PayPal чи в криптовалюті до використання NFT-технологій чи VR/AR-форматів у своїх акціях. Ми – не виняток. Ми стежимо за інноваціями та думаємо, як їх інтегрувати в наші активності, аби оптимізувати й покращити нашу взаємодію з тими, хто цього найбільше потребує», – прокоментувала Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді», який був організатором конкурсу «Час діяти, Україно!».
Долучення ChatGPT-4 до оцінювання конкурсних заявок цьогоріч було експериментальним. Наступного року, коли функціонал та алгоритм ШІ ще більше вдосконалиться, GPT може стати повноправним членом журі. Адже кількість заявок щороку зростає на 100-200%: 2021-го на конкурс подали 425 заявок, 2022-го – 400, а 2023-го – 837. Аби належним чином опрацювати їх та відсіяти хоча б на першому етапі ті, що зовсім не відповідають критеріям, можна буде використовувати ChatGPT чи інші алгоритми.
До розгляду заявок вирішили залучити найсучаснішу версію штучного інтелекту ChatGPT-4 з розширеними можливостями доступу до інтернету та читанням файлів з даними. Кожен проєкт розглядався окремо за спільним «промптом» (опис завдання для ШІ). GPT-4 повинен був коротко описати проєкт, його переваги для громади й дати свою рекомендацію щодо фінансування/відхилення заявки. Параметри оцінки будуть вказані у «промпті» і вони будуть такими ж, на основі яких рішення приймає експерт-людина. Оцінка від ШІ на даному етапі необхідна, щоб оцінити релевантність заявки оцінці журі.
Наступного року експерти та організатори врахують уже наявний досвід, аби вдосконалити й пришвидшити процедуру опрацювання.
Крім алгоритмів штучного інтелекту конкурсні заявки учасників оцінюватимуть ще 10 членів журі. Кожен з них – експерт у своїй галузі й регіоні:
Через рекордно велику кількість заявок та потреби в детальному їхньому розгляді оголошення цьогорічних переможців «Час діяти, Україно!» відбудеться пізніше запланованого терміну. Орієнтовно – на початку липня. Точна дата буде відома й оприлюднена в соцмережах БФ «МХП-Громаді».
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що шість бізнес-ідей на Канівщині отримають грантову підтримку у межах конкурсу «Роби своє».
У четвер, 31 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 16.00 години у селі Мошни Черкаського району. Про це…
Канівців разом із рідними запрошують долучатися до забігу, а також взяти участь у ярмарці та…
Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Черкаси за фактом одержання неправомірної вигоди…
Про одного постраждалого наразі відомо через російську атаку по Каневу. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
У Канівській громаді триває ліквідація наслідків ранкової атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…