Степанецька громада шукає завідувача бібліотекою у Горобіївці

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» оголошує конкурс на вакантну посаду завідувача бібліотеки у селі Горобіївка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади. 

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.

 Документи, що подаються на конкурс: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством; заповнену особову картку (форма П-2); дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (0970562709).

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» розташований за адресою: 19031, Черкаська область, Канівський район, село Степанці, вул. Шевченка 23 (Будинок культури).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на роботу у степанецьке комунальне підприємство запрошують працівників.

Liza

Recent Posts

5 російських БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Ніч в області минула спокійно, однак напередодні у регіон залітали ворожі безпілотники.   Про це…

9 години ago

Канівці попрощаються із захисником Дмитром Гелевичем

На війні загинув військовослужбовець із Канева Дмитро Гелевич. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…

13 години ago

Ще два канівських захисники із статусом ВПО отримають житлові ваучери

Відповідні рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 25 травня  у рамках…

2 дні ago

Канівський фестиваль «Час обирати себе» відвідали гості із сусідніх областей (фото)

Фестиваль здоров’я «Час обирати себе» відбувся у Каневі 24 травня та об’єднав медиків, психологів, освітян,…

2 дні ago

Освітня реформа по-канівському: які рішення ухвалили на сесії міськради (фото)

На сесії Канівської міської ради ухвалили декілька рішень щодо об’єднання, перепрофілювання та переміщення навчальних закладів.…

2 дні ago

Із 1 вересня школярі будуть забезпечені безкоштовними обідами

Під час Урядової наради із керівниками ОВА обговорили готовність регіонів до наступного етапу реформи шкільного…

3 дні ago