Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» оголошує конкурс на вакантну посаду завідувача бібліотеки у селі Горобіївка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади. 

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.

 Документи, що подаються на конкурс: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством; заповнену особову картку (форма П-2); дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (0970562709).

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» розташований за адресою: 19031, Черкаська область, Канівський район, село Степанці, вул. Шевченка 23 (Будинок культури).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на роботу у степанецьке комунальне підприємство запрошують працівників.