У Каневі обговорювали перспективи завершення будівництва та здачі в експлуатацію Шевченківського культурного центру.
Про це йшлося в ході робочої зустрічі за участі заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, представника міжнародного фонду SOS-майбутнє Наталії Заболотної, очільника Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста, міського голови Ігоря Ренькаса, засновника спортивної школи «Спарта» Станіслава Маланчева та громадського діяча і видавця Олександра Апалькова, інформує «Kanos».
Зокрема, в ході обговорення було визначено, що першим етапом має стати актуалізація загальної концепції Шевченківського культурно центру, забезпечення його багатофункціональності із включенням спортивної складової.
Заступник губернатора Костянтин Омаргалієв запропонував проаналізувати можливість функціонування у новому приміщенні спортивних гуртків, зокрема танців, гімнастики, боксу, можливо фітнес-центру. Окрім цього, у новобудову можна перенести музичну школу та інші гуртки і секції позашкільної програми, які функціонують у місті.
Після узгодження концепції та підготовки документації, під час уточнення державного бюджету, або під час формування бюджету на наступний рік, яке розпочнеться у вересні, можливо, вдасться ініціювати виділення коштів на завершення будівництва.
«Четвертий рік поспіль посеред міста Канів стоїть заморожена розкішна потужна нова будівля. Її варто просто відкоркувати, аби там почало вирувати життя. Її потенціал – тисячі дітлахів, які бігтимуть сюди після школи, аби займатися улюбленим спортом, музикою, танцями, навчатися в новітнім технологіям й переосмислювати своє ставлення як до власного майбутнього, так і до країни вцілому. Саме тут – в концертній залі на 800 місць – мають проходити міжнародні симпозіуми, конференції, концерти. Переконана, що найближчим часом ми це зробимо – ми зможемо запустити цей потужний двигун, об’єднавши зусилля місцевої влади, громад, міжнародної спільноти. І вже наступного травня саме тут ми маємо відкрити потужний міжнародний Шевченко-фест. У Каневі є все – дніпрові кручі, розкішні пляжі, неймовірний гуманітарний – культурний і спортивний потенціал. Є навіть гелікоптерний новенький аеропорт, яким так і не встиг скористатися колишній президент. Тож нехай ним користуються нинішні й наступні можновладці й бізнесмени. Й не лише задля відвідання приватних маєтків на розлогих канівських берегах», – відзначила в диписі на власній сторінці у Facebook представник міжнародного фонду SOS-майбутнє та засновниця Art Ukraine Foundation Наталія Заболотна
Крім того, вона закликала всіх небайдужих «інвестувати в це святе для українців місце власний інтелект».
«Ми маємо вдихнути життя в місто Канів, адже нині він став подібний до сотень провінційних депресивних містечок. Без жодних зовнішніх ознак обраності. На нас з Чорнечої гори дивиться Великий Тарас. Він нині бачить вихолощену пустелю. Так не має бути. Прокиньмося!!!!», – резюмувала представник міжнародного фонду SOS-майбутнє.
Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що у Каневі відбудеться товаристська боксерська зустріч під егідою братів Кличків.
У четвер, 31 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 16.00 години у селі Мошни Черкаського району. Про це…
Канівців разом із рідними запрошують долучатися до забігу, а також взяти участь у ярмарці та…
Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Черкаси за фактом одержання неправомірної вигоди…
Про одного постраждалого наразі відомо через російську атаку по Каневу. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
У Канівській громаді триває ліквідація наслідків ранкової атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…