У Каневі обговорювали перспективи завершення будівництва та здачі в експлуатацію Шевченківського культурного центру.

Про це йшлося в ході робочої зустрічі за участі заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, представника міжнародного фонду SOS-майбутнє Наталії Заболотної, очільника Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста, міського голови Ігоря Ренькаса, засновника спортивної школи «Спарта» Станіслава Маланчева та громадського діяча і видавця Олександра Апалькова, інформує «Kanos».

Зокрема, в ході обговорення було визначено, що першим етапом має стати актуалізація загальної концепції Шевченківського культурно центру, забезпечення його багатофункціональності із включенням спортивної складової.

 


Заступник губернатора Костянтин Омаргалієв запропонував проаналізувати можливість функціонування у новому приміщенні спортивних гуртків, зокрема танців, гімнастики, боксу, можливо фітнес-центру. Окрім цього, у новобудову можна перенести музичну школу та інші гуртки і секції позашкільної програми, які функціонують у місті.

 Після узгодження концепції та підготовки документації, під час уточнення державного бюджету, або під час формування бюджету на наступний рік, яке розпочнеться у вересні, можливо, вдасться ініціювати виділення коштів на завершення будівництва.

 


«Четвертий рік поспіль посеред міста Канів стоїть заморожена розкішна потужна нова будівля. Її варто просто відкоркувати, аби там почало вирувати життя. Її потенціал - тисячі дітлахів, які бігтимуть сюди після школи, аби займатися улюбленим спортом, музикою, танцями, навчатися в новітнім технологіям й переосмислювати своє ставлення як до власного майбутнього, так і до країни вцілому. Саме тут - в концертній залі на 800 місць - мають проходити міжнародні симпозіуми, конференції, концерти. Переконана, що найближчим часом ми це зробимо - ми зможемо запустити цей потужний двигун, об'єднавши зусилля місцевої влади, громад, міжнародної спільноти. І вже наступного травня саме тут ми маємо відкрити потужний міжнародний Шевченко-фест. У Каневі є все - дніпрові кручі, розкішні пляжі, неймовірний гуманітарний - культурний і спортивний потенціал. Є навіть гелікоптерний новенький аеропорт, яким так і не встиг скористатися колишній президент. Тож нехай ним користуються нинішні й наступні можновладці й бізнесмени. Й не лише задля відвідання приватних маєтків на розлогих канівських берегах», - відзначила в диписі на власній сторінці у Facebook представник міжнародного фонду SOS-майбутнє та засновниця Art Ukraine Foundation Наталія Заболотна

 


Крім того, вона закликала всіх небайдужих «інвестувати в це святе для українців місце власний інтелект».

«Ми маємо вдихнути життя в місто Канів, адже нині він став подібний до сотень провінційних депресивних містечок. Без жодних зовнішніх ознак обраності. На нас з Чорнечої гори дивиться Великий Тарас. Він нині бачить вихолощену пустелю. Так не має бути. Прокиньмося!!!!», - резюмувала представник міжнародного фонду SOS-майбутнє.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що у Каневі відбудеться товаристська боксерська зустріч під егідою братів Кличків.