За рахунок кредитних коштів у канівському дитячому садочку «Теремок» на загальну вартість 5,2 млн.грн.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергового засідання Канівської міської ради.
На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про здійснення запозичень до міського бюджету міста Канів».
Для залучення коштів для фінансування видатків бюджету розвитку міста, спрямованих на створення, приріст, оновлення стратегічних об’єктів довгострокового користування та об’єктів, спрямованих на задоволення інтересів мешканців міста, зокрема, видатків на капітальний ремонт ДНЗ «Теремок» планують взяти кредит на 5,2 млн.грн. у ПАТ «Державний ощадний банк України».
Відповідно до документу, кредит планують брати на 5 років із можливістю дострокового погашення із відсотковою ставкою не більше 17,5 % річних. Також умовами передбачено, що погашення основної суми боргу та сплата відсотків буде здійснюватися щомісячними платежами.
У пояснюючій записці до проекту рішення зазначено, що за фінансової підтримки проекту UNDP та Світового банку місто Канів отримав позитивний кредитний рейтинг на рівні uaBBB зі стабільним прогнозом. В межах партнерського проекту розвитку муніципального кредитування для фінансування заходів по підвищенню енергоефективності «Енергокредит – муніципалітетам» з АТ «Ощадбанк» отримав пропозицію фінансування об’єкту – ДНЗ «Тєрємок», на якому впроваджуватимуться І етап робіт: утеплення даху, фасаду і заміна вікон вартістю 5,2 млн.грн.
«Для майбутнього розвитку Канева дуже важливо мати об’єкт, на якому буде повністю завершено комплекс робіт з енергоефективності, що забезпечить максимум економії, кошти від якої будуть перенаправлені на модернізацію наступних об’єктів, а схема залучення коштів може стати пілотною для інших малих міст України», – підсумовано у пояснюючій записці.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через борги у Каневі зупинилися дві котельні. Без тепла Училище культури та 16 житлових будинків.
Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників…
З ночі оборонці нашого неба відбивали численні ворожі атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Чергова болюча звістка з фронту сколихнула серця канівців. У боротьбі за свободу і незалежність України…
Відповідне рішення ухвалено під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 4 березня.…
Антициклон «Konrad» став невидимим щитом над нашим регіоном, який блокує шлях затяжним дощам і хмарам.…
Цими днями у селі Межиріч на фасаді місцевої школи відкрили дошку пам’яті на честь захисника…
View Comments
900.000тис відсотків річних, ви що там з глузду з'їхали ???
Так, банкіри поділяться з зацікавленими.
Наприклад, нададуть зацікавленому - кредит з цікавими відсотками.
У чому справа ?!
У місті Канів, словосполучення "бюджет міста", при Ренькасі та компанія - повинно викликати асоціацію зі звуком працюючої бензопили.
Чули яке Ренькас дав доручення на останньому виконкому ?!
Закопати піском яму на дні Дніпра.
Чуєте цей звук ---- жжжжжжжж....
Де там той Гамалій ?!
Коли він там кіно у літньому кінотеатрі показувати буде ?! - про рай хохла - галушки, вишиванки, сметану, гопак та пісні під зірками..
***.
Краще хай міський голова разом з депутами складуть свої повноваження , взагалі потрібно думати головою,А не гаманцем.
10%-15% з цієї суми отримає, самі знаєте хто . АФЕРА року від Канівської міської ради. А хто підряник не важко здогадатися ??? 17.5% річних , ви там взагалі щось розумієте ?