За рахунок кредитних коштів у канівському дитячому садочку «Теремок» на загальну вартість 5,2 млн.грн.

 Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергового засідання Канівської міської ради.

На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про здійснення запозичень до міського бюджету міста Канів».

Для залучення коштів для фінансування видатків бюджету розвитку міста, спрямованих на створення, приріст, оновлення стратегічних об’єктів довгострокового користування та об’єктів, спрямованих на задоволення інтересів мешканців міста, зокрема, видатків на капітальний ремонт ДНЗ «Теремок» планують взяти кредит на 5,2 млн.грн. у ПАТ «Державний ощадний банк України».

Відповідно до документу, кредит планують брати на 5 років із можливістю дострокового погашення із відсотковою ставкою не більше 17,5 % річних. Також умовами передбачено, що погашення основної суми боргу та сплата відсотків буде здійснюватися щомісячними платежами.

У пояснюючій записці до проекту рішення зазначено, що  за фінансової підтримки проекту UNDP та Світового банку місто Канів отримав позитивний кредитний рейтинг на рівні uaBBB зі стабільним прогнозом. В межах партнерського проекту розвитку муніципального кредитування для фінансування заходів по підвищенню енергоефективності «Енергокредит – муніципалітетам» з АТ «Ощадбанк» отримав пропозицію фінансування об’єкту – ДНЗ «Тєрємок», на якому впроваджуватимуться І етап робіт:  утеплення даху, фасаду і заміна вікон  вартістю 5,2 млн.грн.

«Для майбутнього розвитку Канева дуже важливо мати об’єкт, на якому буде повністю завершено комплекс робіт з енергоефективності, що забезпечить максимум економії, кошти від якої будуть перенаправлені на модернізацію наступних об’єктів, а схема залучення коштів може стати пілотною для інших малих міст України», - підсумовано у пояснюючій записці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через борги у Каневі зупинилися дві котельні. Без тепла Училище культури та 16 житлових будинків.