Канівська громада вирішила діяти, заручившись підтримкою спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України, які допомагають органам місцевого самоврядування забезпечувати необхідну підтримку дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Канів увійшов до переліку отримувачів цільової допомоги в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів  територіальним громадам, які включені до ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми, повідомляють у відділі освіти виконавчого комітету Канівської міської ради. Як результат ˗ для забезпечення вільним доступом до якісного навчання було закуплено 189 планшетів, які адміністрації шкіл передають у користування дітям, що постраждали від війни.

«Від імені Канівської громади висловлюю подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, директору Асоціації міст України Олександру Слобожану та експертам виконавчої дирекції за підтримку, дієву участь та фінансову допомогу в  сумі 1498000 гривень. Саме завдяки реалізації такого спільного проєкту ми змогли розширити доступ до якісної дистанційної освіти для дітей вразливих категорій та зробити його комфортнішим», ˗ наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

У квітні 2021 року Канів став кандидатом світової ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Кандидатство – це проміжний етап на шляху до статусу дружнього до дітей та молоді міста.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще 12 автівок відправили військовим на передову від Черкащини (фото).