Засуджено 20-річну жінку за таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у сховище, вчинене в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Молода канівчанка, перебуваючи в приміщенні магазину «Продукти-889» ТОВ «АТБ-маркет», що розташований в м. Каневі, Черкаської області, знайшовши в приміщенні магазину ключі від камери схову, які загубив потерпілий, проникла до  камери схову та викрала два пакунки з продуктами харчування, чим завдала потерпілому шкоди на загальну суму 1 309,06 грн.

Під час проведення досудового розслідування між прокурором та обвинуваченою була укладена угода  про визнання винуватості у відповідності до вимог ст. 468, 469, 472 КПК України, в якій зазначено, що обвинувачена повністю визнала свою винуватість у зазначеному в угоді діянні.

Суд визнав обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України і призначив їй покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, встановивши їй іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 47-річного винуватця смертельної ДТП засуджено до позбавлення волі.