За публічного обвинувачення прокурорів Смілянської окружної прокуратури суд визнав винним 34-річного чоловіка, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

У суді прокурор довів, що чоловік, будучи військовозобов’язаним та визнаним військово-лікарською комісією придатним для проходження військової служби, у липні 2023 року отримав повістку в Черкаському об’єднаному міському центрі комплектування та соціальної підтримки для відправлення на службу в лавах Збройних Сил України.

Однак дорогою до місця розташування військової частини він самовільно, без поважних причин та попереджень, залишив транспортний засіб та зник у невідомому напрямку.

Обвинуваченого  взято під варту з зали суду. Його засуджено до 3 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ затримала двох ворожих поплічників, які «полювали» на Patriot та фотографували наслідки «прильотів» по Черкасах та Києву (фото).