Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» звернулася  до кандидата в народні депутати Голуба Владислава Володимировича із проханням надати допомогу з організацією відпочинку  дітям бійців, які боронили і до тепер боронять Незалежність України в зоні проведення ООС від військової агресії з боку Росії.

 Владислав Володимирович із задоволенням відгукнувся на дану пропозицію і погодився надати фінансування в організації дитячого відпочинку в Аквапарку «Термінал» м. Бровари з проїздом, відпочинком та комплексним обідом, оскільки він неодноразово надавав допомогу Канівській спілці учасників АТО «Нескорені»  і ніколи не відмовляв при зверненні.

І от нарешті всі організаційні питання вирішено і 46 дітей, в передчутті отримання задоволення і неймовірних вражень від відпочинку зібралися біля гарного і комфортабельного автобуса. Після перевірки і детального інструктажу з техніки безпеки і правил поведінки, діти займають свої місця в автобусі і вирушаємо…

Час в дорозі промайнув як одна мить… Всі з нетерпінням чекають прибуття на місце.

І от ми приїхали… Повторний інструктаж вже працівниками аквапарку, переодягання і заклад відкриває нам свої обійми з багатьма різноманітними водними гірками, басейнами, розвагами… Як світилися очі дітей від задоволення-не передати простими словами!!! Кожна дитина незалежно від вікової категорії знайшла розваги для свого віку.

Накупавшись, спробувавши всі можливі водні атракціони, нагулявши добрячий апетит-доречним прийшовся комплексний обід який дітлахи з’їли за лічені хвилини і з відновленими силами продовжили активний відпочинок. В такому шаленому ритмі день промайнув дуже швидко і настав час повертатись додому.

Зворотній шлях, на відміну від ранкового, проходив майже в цілковитій тиші… Втомлені і неймовірно щасливі дітвора сиділа по своїх місцях-хтось дрімав, хтось замріяно дивився у вікно і ще раз переживав отримані позитивні емоції, хтось пошепки з сусідом обговорював ту чи іншу розвагу…

В Каневі на вокзалі вже очікували батьки, які прийняли в свої обійми цілу бурю отриманих емоцій, задоволення і позитивного настрою. Мабуть ще цілий вечір в кожній родині лунала дитяча радісна розповідь про гарно проведений день!

 Від імені Канівської спілки учасників АТО «Нескорені» , усіх  батьків та дітей, дякуємо Голубу Владиславу Володимировичу за можливість надати дітям учасників АТО такі миті щастя, за гарно проведений день, дитячі радісні оченята, масу позитивних емоцій! Адже на самому старті життя вони пережили дуже багато емоційних потрясінь, очікуючи повернення своїх батьків з війни, а деякі діти, на превеликий жаль, вже ніколи не зможуть обійняти, поцілувати і подякувати своєму татові за мирне небо над головою!

                                                                                                                                                                       Керівник відділу сім’ї  Канівської спілки учасників АТО «Нескорені» Пахомова С.М.