Канівському комунальному закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 «Теремок» виповнилося 50 років.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Навесні 1974 року в Каневі побільшало на один дитячий садок. Тож з цієї нагоди, колектив підготував 50-річну історію, яку  відтворили завдяки старим фотографіям та спогадам директорки дитячого садочка (1982-1999 р.р.) Тетяни Дятленко,  яка пригадала, що на початку заклад мав назву «Слоненя» і теплими словами згадала усіх, хто перебуває на заслуженому відпочинку.

Привітати ювілярів завітали численні гості: секретарка Канівської міської ради Оксана П’яткова, начальниця відділу освіти Надія Голда, голова профспілки працівників освіти Іван Попенко, депутати міської ради Тетяна Ренькас, Василь Зубко, Олександр Корнієнко, помічник народного депутата Валентина Чиж, завідуючі Канівськими дошкільними закладами, очільниця відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентина Гребенюк та батьки.

Вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали та танцювали.

На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям. Серед таких директорка садочка (1999-2003 р.р), а нині вихователь, яка працює вже 50 років - Тетяна Гудзь. Колектив у садочку творчий і працелюбний, тому флешмоб вихователів  сприяв піднесеному настрою всіх присутніх. У просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці з вітальним словом перед присутніми виступила керівниця закладу Тамара Харченко, яка привітала колег і подякувала Збройним Силам України і батькам.

Звичайно ж, не обійшлося без нагород – секретарка міської ради Оксана П’яткова від імені міського голови Ігоря Ренькаса привітала працівників закладу грамотами Канівської міської ради за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку та вручила цінні подарунки дошкільному закладу.

Тож свято вдалося, іменинний торт-сюрприз підкреслив, що життя в садочку «Теремок» – прекрасне! Атмосфера свята була наповнена позитивом, що передує вибуху яскравих емоцій! На закінчення заходу всіх гостей чекали смачні подарунки.

Нагадаємо нещодавно ми  писали про те, що понад 16 тисяч гривень зібрали на підтримку ЗСУ під час дитячого благодійного концерту у Каневі (фото).