До поліції звернулася 59-річна черкащанка із повідомленням про шахрайство. Потерпіла розповіла, що їй зателефонував невідомий, який представився адвокатом. Чоловік сказав, що її донька потрапила у неприємну ситуацію, яку можна вирішити за гроші.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Отримавши від незнайомця реквізити банківської картки, жінка перерахувала шахраю грошові кошти у сумі 10 тисяч гривень. Лише після переведення коштів вона зрозуміла, що її ошукали.

Декілька порад як вберегтися від такого виду шахрайства:

  • обов'язково розкажіть своїм близьким родичам, особливо старшому поколінню, про існування такого виду шахрайств;
  • не піддавайтесь емоціям. Шахраї — майстри психології. У жодному разі не панікуйте і не поспішайте виконувати умови аферистів;
  • попросіть людину, яка вам зателефонувала, назвати ім’я вашого родича, місто в якому він живе, описати його зовнішність і відповісти на запитання особистого характеру.

Пам’ятайте, у шахраїв одна мета — видурити у вас гроші;

спробуйте якнайшвидше передзвонити тому, хто “потребує негайної допомоги”, або людям, які можуть бути поруч, і підтвердити або спростувати те, що трапилося;

пам’ятайте, що злочинці активізуються надвечір чи вночі, щоб застати жертву зненацька.

Якщо ви все ж опинились в подібній ситуації — не зволікаючи телефонуйте до поліції за номером 102.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що псевдолікар ошукав 62-річну канівчанку на 2000 доларів за шахрайською схемою «Ваш родич в біді».