За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу  Смілянської окружної прокуратури суд визнав винним жителя м. Канева, який займався незаконним рибним добувним промислом (ч. 1 ст. 249 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Прокурор у суді довів, що 59-річний чоловік без належного дозволу займався виловом риби в акваторії Кременчуцького водосховища річки Дніпро, в адміністративних межах міста Канева.

Своїми діями рибалка завдав істотної шкоди водним біоресурсам України, що в перерахунку на матеріальні збитки становить майже 20 тис. грн.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді 1 року обмеження волі та на підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнив від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий термін  на 1 рік.

Цивільний позов прокурора про стягнення з винної особи суми завданих збитків повністю задоволено.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівника комунального підприємства, з вини якого були закуплені ковід-тести за вдвічі більшою ціною, судитимуть на Черкащині.