За процесуального керівництва прокурорів Смілянської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Канева за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій ділянці (ч. 3 ст. 197 КК України).
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, 69-річний чоловік у порушення вимог чинного законодавства, самовільно, без належного оформлення права власності, права користування чи оренди на землю, та її державної реєстрації зайняв земельну ділянку у місті Каневі, яка знаходиться у комунальній власності Канівської міської територіальної громади, та без відповідних документів, які дають право виконувати будівельні роботи побудував гараж, загальною площею 28 м2.
У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 40-річного старосту одного із сіл Черкащини засуджено за самовільну порубку дерев.
Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув наш земляк, військовослужбовець Віталій Білан. Про це повідомляє Kanos…
Ця доба у Черкаській області розпочалася з повітряних тривог. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Вихідні у Каневі стали справжнім святом активного відпочинку, єднання та української культури — жителі та…
Це четвертий з початку року випадок отруєння дикорослими грибами на Черкащині. Про це повідомляє Kanos…
Цьогоріч фестиваль до свята Івана Купала поєднає давні українські традиції, яскраве святкове дійство та благодійну…
Вихідні в Черкаській області минули із повітряними тривогами. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
View Comments
Не згоден! Ви діда розстріляйте нахрен, щоб іншим не повадно було, а гараж віддайте у власність тому, кому можна по закону, чи по понятіям (список цих неймовірно поважних осіб всім відомий).