За процесуального керівництва прокурорів Золотоніської окружної прокуратури судом засуджено жителя Золотоніського району за самоправство (ст. 356 КК України) та повністю задоволено цивільний позов прокурора на суму понад 113 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що 40-річний місцевий житель, будучи старостою одного з сіл Золотоніського району, отримав дозвіл на видалення 40 дерев та здійснив незаконну порубку понад 70 одиниць сироростучих дерев, чим спричинив збитки територіальній громаді на суму більш як 113 тисяч гривень.
Враховуючи наявність доказів, суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України, призначивши покарання у вигляді штрафу, та з метою відшкодування збитків повністю задовольнив цивільний позов прокурора.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти затримали на Черкащині 34-річного старосту, який організував схему вивозу військовозобов’язаних за кордон (фото).