Протягом останніх тижнів російські терористи атакували об’єкти критичної інфраструктури у  найбільших містах України, завдавши шкоди енергосистемі усієї країни. У зв’язку з цим у більшості регіонів країни та, зокрема,  у Каневі вже застосовують аварійні відключення електроенергії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«У кількох мікрорайонах Канева вчора вже застосовані аварійні відключення електроенергії. Це вимушені заходи, які необхідні для стабілізації  роботи української енергосистеми після ворожих обстрілів. Прошу віднестися до таких заходів з розумінням. Разом з тим, закликаю жителів міста та сіл громади, по можливості, зменшити споживання електроенергії. Навіть невелика економія та зниження електроспоживання  в кожному приміщенні допоможуть стабілізувати роботу національної енергосистеми», –  наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Додамо, для більш детальної інформації, щодо можливих відключень  споживачам необхідно звернутися до кол-центру «Обленерго»: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328. Також дізнатися про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії Ви маєте можливість в особистому кабінеті споживача. Зареєструватися можна за посиланням - https://cabinet.cherkasyoblenergo.com/.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник області закликав максимально скоротити споживання електроенергії.