До міського голови та очільниці відділу освіти звертаються стосовно того, щоб у Канівському ліцеї №4 відкрити цього року три перші класи, а не два, як заплановано відповідно до проекту рішення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію представників піклувальної ради Канівської ЗОШ №4.

За інформацією адміністрації навчального закладу, наразі вже подано 89 заяв від батьків майбутніх першокласників. Тож, відповідно до нормативів, у цьому році у навчальному закладі має бути відкрито 3 перші класи.

Однак у проекті рішення, який виноситься завтра на розгляд депутатів міської ради, передбачено, що буде відкрито лише 2 класи.

«Наполягаємо на виключенні з проекту рішення «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти» пункту три, із розглядом даного питання в липні-серпні 2019 року та урахуванням кількості поданих заяв до кожного закладу загальної середньої освіти міста для забезпечення конституційних прав здобувачів освіти, оскільки кількість заяв може змінюватися», - зазначено у тексті звернення.

Загалом у навчальних закладах Канева, відповідно до вищевказаного проекту рішення, заплановано відкрити у 2019-ому році 7 перших класів, зокрема: по два класи - у ліцеї №3 та №4, по одному класі – у ліцеї імені Т.Шевченка, ліцеї імені І.Франка, канівському ліцеї №6.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 250 маленьких канівців вперше цьогоріч сядуть за шкільну парту.