Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник на останньому сесійному засіданні Канівської міської ради надала інформацію щодо реформування вторинної ланки надання медичної допомоги.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник.
«При переході на фінансування з НСЗУ (закупівля наданих районною лікарнею медичних послуг) медична субвенція не надаватиметься, заклади будуть отримувати глобальний бюджет (орієнтовно 60% від медичної субвенції). Це неминуче призведе до скорочення медичного персоналу та видатків на придбання медикаментів, виробів медичного призначення, забезпечення та утримання господарчої служби, харчування, транспорту. До слова кажучи, у розвинених країнах Європи глобальний бюджет складає 80-85 %.
У таких складних і жорстких умовах лікарня не зможе функціонувати без підтримки органів місцевого самоврядування та існує ризик припинення діяльності закладу протягом одного-двох років.
На сьогодні із місцевих бюджетів окремих ОТГ виділено мізерні кошти, яких недостатньо для задоволення нагальних потреб установи, що становить під загрозу подальше існування закладу та відповідно надання медичної допомоги вторинного рівня населенню Канева та прилеглих об’єднаних територіальних громад», - зазначено в інформації головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник РДА та райради відвідали із робочим візитом Канівську ЦРЛ.
Лікарню не закриють – її суттєво скоротять , бо тут такої не потрібно .Рівень низький, апаратури не має , фахівці або пенсіонери або закордоном , грошей також не має .Залишать денний стаціонар та терапію .Всі решта поїдуть в Київ та Черкаси – там їм буде краще .В Золотоношу вже мабуть не поїдуть – бо там щось судять лікарів за смертельні помилки
Для чого підтримувати ЦРЛ ,якщо там самі себе лікарі не хотять проявити як спеціалісти
После 18-00 в больницу попадать нельзя.Ты никому не нужен.Все говорят обращайтесь к семейному врачу.который отработал до 14-00 и помахал рукой всем.Семейный врач на телефонные звонки после 14-00 не отвечает.Так ставте семейных врачей по очереди на ночное дежурство.
Подібне і мені сказали у приймальному відділенні: А чому ви до 14.00 (це було у суботу) не пішли до свого дільничного чи чергового лікаря?
– Бо не буо температури дообіду, – відповіли.
– Чого прийшли у приймальне? Ідіть на швилку. – сказали.
Пішли на швидку. нам сказали, щоб іти у приймальне. Повернулися у приймальне. Стали шуміти. тоді заворушилися. Викликали чергового лікаря, Жах один.
Одним словом, поки тобі нададуть допомогу, можнв здохнути. Дивишся у фільмах як це все робиться оперативно, господа, коли ж у нас навчаться так робити?
У нас грошей не вистачає. – говорите. Та трішки заднє місце потрібно піднімати медикам та старатися, тоді й люди по-іншому дивитимуться на вас.
А область не може забезпечувати чи навіть держава???
Найпростіше,закрити і їхати з хворобами в інші міста Черкаської області.
Ох,як розумно……(
Поки швидку дочекаємось з Золотоноші,то і вмерти можна
Ми йдемо вперед
Тільки куди не зрозуміло.
Те що лікарню реформують – це єдина можливість позбавитися від грубіянів, хабарників, династийних канівських ескулапів-мажорів, недотеп, п’яниць та крикливих хабалок медсестер-санітарок та іншої вульгарної байдужої до людських страждань бикоти та непотрібних в сучасній медицині персонажів….
В добрий час!