За сприянням народного депутата Владислава Голуба відому журналісту Яну Батесону, який готує книгу про українську культуру, провели екскурсію визначними місцями Канева.
Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».
Днями у Канів завітав журналіст міжнародних видань, медіатренер Ян Батесон, який збирає матеріали для підготовки книги про українську культури та ідентичність, яка буде орієнтовна на міжнародну аудиторію.
«Україна після Майдану шукає своїх героїв, але це не означає, що суто нових, а й у новому світлі починають сприйматися відомі історичні особистості. Адже ми часто чуємо, що Шевченко був на Майдані, цитати із його творів лунали там. Тому мені цікаво дізнатися чи діти у школах просто зобов’язані вчити його твори чи це нагальна потреба й ідеї із його творчості набирають сьогодні нових фарб», - зауважив Ян Батесон.
«Що стосується моєї зацікавленості Україною, то моя бабуся була родом із Тернопільщини. Вона розмовляла українською. Із дитинства мені запам’ятався цікавий випадок: мій дідусь був італієць і бабуся на обід готувала нам вареники, адже дідусь полюбляв лише італійську їжу», - із усмішкою на вустах розповідає журналіст, який вже чотири роки працює в Україні та у якості стипедіата програми наразі має можливість подорожувати різними українськими містами для вивчення культури та національних героїв.
За допомогою стосовно вивчення Канівщини Ян звернувся до депутата Верховної Ради України Владислава Голуба, який допоміг організувати екскурсію. Тож під час візиту у Каневі журналіст побував в Успенському соборі, Шевченківському національному заповіднику та Канівському центрі культури і мистецтв. У підсумку, Ян зауважив, що поїздка у Канів справила на нього неперевершені враження, які знають своє відображення у його книзі.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вийшло друком третє видання книги «Канів із глибин століть»