Рішенням Канівського міськрайонного суду зобов’язали адміністрацію Канівської загальноосвітньої школи №4 зарахувати дитину до першого класу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із Єдиного реєстру судового рішень.

Розглянувши на відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом особи, яка діє в інтересах дитини, до Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області про зобов`язання вчинити дії, Канівський  міськрайонний суд вирішив задовольнити позовну заяву повністю.

Відтак, у судовому порядку Канівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області зобов’язали зарахувати дитину до першого класу.

Рішення суду було ухвалене 23 серпня та набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Відзначимо, що відповідно до рішення Канівської міської ради у Канівській ЗОШ № 4 потрібно було відкрити два перших класи, тож частині батьків, які написали заяви та подали документи, було відмовлено у зарахуванні. Відтак, у батьків виникла необхідність відстоювати свої законні права у суді.

Нагадаємо нещодавно ми публікували рейтинг канівських шкіл за результатами ЗНО.