За матеріалами СБУ чергову підозру отримав митрополит Черкаської єпархії УПЦ (МП), який неодноразово закликав вірян до релігійної ненависті.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Служба безпеки зібрала докази протиправної діяльності керівника Черкаської єпархії УПЦ (МП).

Встановлено, що митрополит, незважаючи на отримані підозри, вкотре причетний до розпалювання міжконфесійної ненависті між вірянами в Україні.

За даними слідства, клірик, знаходячись під домашнім арештом, активно веде сторінки у соцмережах. На «Ютуб-каналі» сайту Черкаської єпархії УПЦ (МП) та сторінці у Facebook релігійної установи він розміщував деструктивні матеріали.

Його відеозвернення були спрямовані на формування передумов до міжконфесійної ворожнечі.

«На рахунку» митрополита це вже п’ята підозра щодо його антиукраїнської діяльності.

На підставі отриманих доказів йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань).

Наразі вирішується питання про обрання митрополиту чергового запобіжного заходу.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст «сБу сЛу СЛУжБА ЖбА БЕЗПЕКи УКРАЙНИ»

На зображенні може бути: 1 особа, навчається та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці затримали 29-річного жителя Черкащини, який допомагав військовозобов’язаним незаконно виїхати за кордон (фото).