Генератор потужністю 120 кВт отримало комунальне підприємство «Управління УВКГ» від німецького міста-побратима Фірзена, яка забезпечуватиме безперебійну роботу каналізаційно насосної та водонапірної станцій під час можливих вимкнень електроенергії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Цей потужний генератор відкритого типу, тому його ще необхідно змонтувати у приміщенні. Так, як він доволі габаритний, то надійшов нам у розібраному вигляді. Вже найближчим часом встановимо його на каналізаційно насосній станції, що по вулиці Енергетиків. Потужностей генератора вистачить для подачі води в мікрорайон приватної забудови та унеможливить затоплення міста нечистотами у разі аварійного відключення електроенергії», – зауважив директор КП «Управління УВКГ» Олександр Архипов.

Своєю чергою Канівський міський голова Ігор Ренькас від імені громади висловив іноземних партнерам слова подяки.

«Співпраця Канева з Фірзеном триває вже понад 25 років, а в час повномасштабного вторгнення німецькі партнери своєю підтримкою показали, що не полишать канівців у біді. Цінуємо вияв справжньої дружби, що немає кордонів. Від імені громади висловлюю подяку бургомістру Фірзена Сабіне Анемюллер, спілці «Друзі Канева», а також усім, хто долучився цієї справи», – наголосив Ігор Ренькас

У листопаді минулого року Канів отримав від Фірзена генератор потужністю 220 кВт та автомобіль для його транспортування. Під час аварійних вимкнень електроенергії він забезпечував роботу каналізаційних та насосних станцій міста.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що генератор від ЮНІСЕФ отримала Канівська багатопрофільна лікарня.