Під час обговорення законодавчого забезпечення земельної реформи на нараді в ОДА критикували роботу Держгеокадастру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

«Коли ми говоримо про Держгеокадастр, то в 9 з 10 випадків у людей асоціація, що це зло. Треба щось змінювати. В 10 областях відсторонені керівники і Держгеокадастр має стати якісним сервісом. Темп зараз взятий гарний. Хто заходив в Держгеокадастр, побачив, що за ці тижні змінилося все. Є інформація про всі землі в автоматичному режимі», - зауважив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Його доповнив уповноважений із земельних питань Роман Лещенко, зауваживши, що питання земельних реформ стає все актуальним.

«Дайте нам кілька місяців і Держгеокадастр не буде розпоряджатися землею. Це буде виключно сервісна служба. Чому президент стоїть на позиції термінового прийняття антирейдерського законодавства? Бо, наприклад, Черкащина одна з тих областей, яка найбільше постраждала від земельного рейдерства і цього безпредєла. Бо в реєєстрі змінювали компанії, анулювали технічну інформацію по договорах оренди, за ніч перереєстровували тисячі гектарів землі! Всі ви тут прекрасно знаєте легендарне прізвище особи – це пані Залога!» – зазначив Лещенко.

Малося на увазі начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольги Залоги, проти діяльності якої проходило ряд мітингів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що губернатор збирає скарги на керівників владних структур.