Учасниця третього сезону проекту «Супермодель по-українськи» Дарина Майстренко вчергове потрапила на обкладинку відомого національного глянцю та поділилася самими яскравими новорічними спогадами.

Про це йдеться у повідомленні сайту Нового каналу, інформує «Kanos».

На ряду з канівчанкою, героїнями нового випуску популярного українського глянцю Pink також стали Марія Гребенюк і Саша Кугат.

За словами представників видання, саме ці три учасниці модельного реаліті, були найяскравішими на проекті.

Сама ж зйомка проходила в зимовій Одесі, де всі пройнялися атмосферою свята.

Також в журналі ви зможете прочитати інтерв'ю дівчат, де вони поділилися подробицями про своє життя після проекту, моду, дитинство і, звичайно ж, кохання. А ще кожна з дівчат розповіла про те, які у них стосунки з експертами проекту.

Крім того, напередодні новорічних свят, Дарина Майстренко пригадала власні емоції, які переживала в дитинстві напередодні Нового року.

«У садку нам забороняли підходити до ялинки, щоб не побили іграшки. А я від вигляду ялинки просто мліла, вона була такою прекрасною і великою. Здавалося, що я і за день кругом неї не обійду. Але чіпати ялинку-то заборонено! Тому після кожного ранку я просила у тата дозволу помацати ялинку. Ми підходили до дерева, я торкалася до кінчиків голочок, і була найщасливішою дівчинкою в світі. Адже я ставала частиною новорічної магії», - зауважила юна канівчанка.

Також дівчина розповіла, що перестала вірити у Діда Мороза ще в дитячому садку, а допомогли їй у цьому новорічні ранки.

«Складно вірити в Діда Мороза, коли в його ролі на святі в садочку бачиш свою виховательку», - з посмішкою згадала Даша.

Зважаючи на це, вона одразу просила подарунки саме у батьків.

«Через подарунки я завжди «виїдала» батькам мозок. То хотіла машинку, причому обов'язково на пульті управління. То вимагала ляльку Барбі. Причому обов'язково шпигунку, якої просто не існувало в природі! Одного разу я попросила по-справжньому хороший подарунок. У мене хворів дідусь, і я попросила для нього всяких приємностей: тапки та солодощі», - не без емоцій зауважила дівчина.

 

Фото із сайту Нового каналу.