Золотоніською місцевою прокуратурою постійно аналізується стан дотримання вимог законодавства про запобігання корупції у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Так, прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури забезпечено участь у судовому засіданні при розгляді протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією щодо депутата однієї із сільських рад Канівського району за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю, а саме несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

За результатами їх проведення, судом вказаних осіб визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що після оголошення підозри керівнику канівського підприємства за фактом несплати податків бюджет поповнено на понад 2,8 млн грн.