Наприкінці цього тижня Канівська районна рада проведе позачергове сесійне засідання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Канівської районної ради.

На розгляд депутатів Канівської районної ради на позачерговому засіданні виносять такі проекти рішень:

 

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.06.2019 №36-4/VII «Про передачу бюджетних установ (комунальних закладів)  із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Таганчанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області».
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».  

Провести сесійне засідання Канівської районної ради   планують 18 жовтня  о 10.00 годині  в залі засідань Будинку рад.

 На сесію запрошуються депутати районної, обласної рад, сільські голови, сільські голови Бобрицької, Литвинецької, Степанецької, Межиріцької, Таганчанської та Ліплявської сільських рад, виконуючі обов’язки старост сіл ОТГ району, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури, СБУ, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Канівського РВ УДКСУ, Канівського об’єднаного міського військового комісаріату, керівники політичних партій та громадських об’єднань, засоби масової інформації, жителі району.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що районні обранці звернулися до Президента та ВРУ щодо прийняття законодавчих актів для просування реформи децентралізації.