Обраниця Канівської міськради, яку звинувачують в отриманні хабаря і яка майже рік не відвідувала сесійні засідання, відновила депутатську діяльність.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

У сьогоднішньому сесійному засіданні Канівської міської ради взяла участь депутатка Валентина Чиж, яку у травні минулого року правоохоронці затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 2 тисяч доларів у центрі міста.

У цей час депутатка очолювала постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства; транспорту, зв’язку та комунальної власності і відповідні кошти вона отримала від підприємця за сприяння у вирішенні питання щодо отримання в оренду нерухомості в місті Каневі.

Відзначимо, що відразу після інциденту депутатська фракція ВО «Свобода» підготувала проект рішення про складання повноважень голови депутатської комісії із питань ЖКГ, транспорту, зв’язку і комунальної власності. Однак згодом представник депутата, яку підозрюють у вчиненні корупційних дій, передав у секретаріат міської ради заяву Валентини Чиж із аналогічним змістом.

Від часу затримання обраниця жодного разу не з’являлася у сесійній залі, не брала участь у засіданнях міської ради та засіданнях профільної комісії. Однак сьогодні після майже річної відпустки депутатка взяла участь у сесійному засіданні, а напередодні сесії – ще у засіданні профільної комісії, яку раніше очолювала.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутатка від БПП погоріла на хабарі прямо в центрі Канева (фото).