Після півторагодинного обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про відкриття додаткового першого класу у Канівської спеціалізованій школі №6.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На сьогоднішньому сесійному засіданні Канівської міської ради на розгляд депутатів виносили проект рішення «Про відкриття додаткового 1-го класу у Канівській спеціалізованій школі №6 із поглибленим вивченням іноземної мови».

Начальник міського відділу освіти Надія Голда зауважила, що, враховуючи потужність школи та кількість дітей, які проживають на території обслуговування, закріпленою за Канівською спеціалізованою школою №6 із поглибленим вивченням іноземних мов, виникла потреба у відкритті додаткового 1-го класу.

Водночас секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко зачитав звернення батьків майбутніх першокласників, які вивчили бажання навчатися у школі №4, де вони висловлюють обурення такому рішенню та зазначають, що будуть відстоювати свої права на навчання дітей в обраному закладі у суді.

Виступили також директори вищевказаних шкіл та депутати міської ради, які висловлювали діаметрально протилежні позиції стосовно цього питання.

У підсумку, 26 депутатів проголосували за ухвалення відповідного рішення, двоє – утрималися.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській спеціалізованій школі №6 планують відкрити додатковий перший клас.