Члени виконком ухвалили рішення про збільшення тарифів на послуги із збору, вивезення та захоронення відходів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, із 3 серпня вступає в дію рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 18.07.2018  №191  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 16.05.18 №126 «Про затвердження тарифів на послуги зі збору, вивезення та захоронення відходів» щодо коригування тарифів в частині захоронення відходів».

Зміни у тарифи були внесені у зв’язку із застосуванням ст.246.4 Податкового Кодексу України, яка стосується  ставки екологічного податку.

«КП «ЖЕК» змушене здійснити коригування тарифів на захоронення відходів в частині, що стосується екоподатку, оскільки наше сміттєзвалище розташоване на відстані менше 1-го км від населеного пункту – Бобриці», - пояснив директор КП «ЖЕК» Андрій Шацьких.

Члени виконкому поцікавилися, куди йтиме цей екологічний податок. За інформацією в.о.керуючого виконавчого комітету Володимира Святелика, 25% спрямовується Бобрицькій сільській раді, 45% йде в державу, а 30% - в обласний бюджет.

«Разом з тим, саме з цього екологічного податку область виділила кошти Каневу на придбання сміттєвоза. Також розраховуємо на співфінансування реконструкції міського сміттєзвалища», - пояснив міський голова Ігор Ренькас.

За інформацією представників КП «ЖЕК», для мешканців багатоквартирних будинків тариф зросте на 1,18 грн., а для жителів будинків приватного сектору – на 45 коп.

Відтак, вартість послуги із захоронення однієї тони відходів становитиме: для населення - 157,76 грн.; для бюджетних установ - 164,24 грн.; для суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності - 214,67 грн.

Місячна плата за збір, вивезення та захоронення відходів складатиме: від багатоквартирних будинків на одного проживаючого – 17,24 грн.; від будинків приватного сектора на одного проживаючого -15,95 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком розглядатиме питання коригування відразу трьох тарифів.