Михайло Куратченко вручив трьом головам ОТГ сертифікати учасників проєкту «Поліцейський офіцер громади», а поліцейським - нові авто. Службові автомобілі передано в Новодмитрівську, Степанківську та Степанецьку ОТГ для виконання службових обов'язків та ефективної роботи поліцейських офіцерів громад.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Днями начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко та його заступник Сергій Коваленко разом із головами трьох об'єднаних територіальних громад на Черкащині взяли участь у заходах, які відбулися з нагоди передачі автотранспорту для поліцейських.

Михайло Куратченко вручив ключі від нових Renault, а також сертифікати учасників проєкту головам Новодмитрівської, Степанківської та Степанецької ОТГ.

«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» був започаткований два роки тому. На практиці бачимо, що він себе виправдовує. Там, де працюють поліцейські офіцери громади зменшилась кількість вчинених злочинів. Свій поліцейський у громаді – це завжди оперативна реакція на проблему та впевненість у безпеці мешканців», — зазначив Михайло Куратченко.

Голова Степанецької ОТГ каже, що тепер їхня громада матиме свого поліцейського, який допомагатиме створювати безпековий простір на території обслуговування. Олександр Яременко подякував начальнику Главку за співпрацю з органами місцевої влади, самоврядування та громадськістю.

«Кожного дня, кожної хвилини, 24/7 поліцейський офіцер знаходиться у нашій громаді. Хочу подякувати офіцеру авансом, впевнений він виправдає наші надії та Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Наша співпраця сьогодні не розпочалася, вона й надалі продовжується», — підкреслив Олександр Яременко.

Михайло Куратченко порадив головам разом із поліцейськими офіцерами громади створити мобільні чати «Чужий у громаді», які вже показали свою ефективність в інших ОТГ на Черкащині.

«За допомогою такого чату мешканці села на Звенигородщині помітили «чужого» в селі й оперативно передали інформацію поліцейському офіцеру громади. Він перевірив та виявив осіб, що знаходились в розшуку через шахрайство, їх затримали. До чатів ви зможете додати всіх охочих мешканців села, які допомагатимуть поліції», — додав начальник Главку.

Черкаська область стала третім регіоном держави, де запроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади». У його рамках 23 територіальні громади уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. Перед призначенням кожен «шериф» пройшов ретельний відбір, тримісячний поглиблений курс підготовки за участі українських фахівців та приступили до роботи в громадах.

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «нацональна по иция»

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа, автомобіль та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, автомобіль, на відкритому повітрі та текст «419 нацональна по»

На зображенні може бути: 5 людей, автомобіль та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що перша в Україні пожежна команда жіночого монастиря з’явилася на Черкащині.