22 ветерани приїхали до села Водяники на Черкащині, щоб порибалити й найголовніше – відпочити в компанії своїх рідних та друзів, перезавантажитися та ментально відновитися.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби МХП – Миронівська птахофабрика.
«У нас аматорський турнір, завдання якого – щоб ветерани познайомилися один з одним та поспілкувалися. Й можна вважати, що в цьому є успіхи – в нас з'явилася така рибальська спільнота серед ветеранів», – розповів ветеран, координатор Центру із взаємодії з військовими та ветеранами МХП Сергій Халупінський.
Перше місце в турнірі здобув ветеран Михайло Іщенко, який також переміг у номінації «Big Fish». Каже, що майже рік тому повернувся з фронту. Приїхав на риболовлю з птахофабрики МХП – Перемога Нова. Там працює оператором дільниці.
«На такому заході як спортивна риболовля я перший раз й одразу – перше місце. Всі учасники в однакових умовах, кожен отримав однакову вудочку, снасті, наживку, підгодовування та навіть сітку. Риболовля для мене вдалася, я так давно не відпочивав», – каже ветеран Михайло Іщенко.
Друге місце зайняв ветеран Іван Крохмаль – тракторист із Миронівського заводу по виготовленню круп і комбікормів МХП, а третє – ветеран Володимир Сіренко, інженер-механік з Миронівської птахофабрики МХП.
Ветеранська риболовля пройшла у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч», яку розвиває компанія МХП у співпраці з Благодійним фондом «МХП – Громаді». Зокрема, ветерани у межах цієї програми проходять перевірку здоров’я, лікування та реабілітацію, а також правову, психологічну та соціальну підтримку.
«Для ветеранів у межах програми реінтеграції «МХП Поруч» створюємо умови та можливості, щоб вони знаходили себе в цивільному житті та відчували підтримку. Тож організували ветеранську риболовлю – простір для захисників, де вони можуть побути зі своїми родинами, помилуватися природою, побути наодинці зі своїми думками, мріями», – зауважила директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай.
Ветерани, які взяли участь у змаганнях, позитивно висловилися щодо такої ініціативи. «Радий, що з'явилася можливість приїхати порибалити у Водяники, побачитися тут із хлопцями, – зауважив підсобний робітник цеху різки Віталій Бондаренко. – Відпочинок, природа дуже заспокоюють та допомагають відновлюватися»
Робітник бригади з відлову птиці, ветеран Іван Лапко зауважив, що для нього було дуже цінно приїхати сюди з дружиною та двома доньками: «Радий, що зміг взяти сім’ю в цю поїздку, побути всім разом на природі. Вийшло класно перезавантажитися. Добре, що в компанії організовують такі заходи – залюбки братиму участь і надалі».
Окрім цього для учасників риболовлі ветеран шеф-кухар кулінарного центру МХП Юрій Грицай провів майстер-клас з приготування козацької юшки.
Змагання проводилися згідно з регламентом та статутом риболовного спорту України. Й така ініціатива, кажуть організатори, в майбутньому масштабується й на інші села та міста країни.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що комфорт ветерана – відповідальність колективу.
А чому канівських ветеранів -УБД не запросили?