Канівський міськрайонний суд ухвалив рішення щодо обвинуваченої, яка в жовтні 2021 року «побила» потерпілого. Жінці присудили штраф у розмірі 50 (п'ятдесят) неоподаткованих мінімумів доходів громадян за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Так, під час сварки, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, діючи умисно, з метою нанесення тілесних ушкоджень, обвинувачена нанесла 42- річному чоловіку удар каменем в ділянку лівої надбрівної дуги.

Враховуючи ступінь тяжкості вчиненого кримінального проступку, дані про особу винної, її щире каяття, додержуючись принципу законності, індивідуалізації, справедливості та обґрунтованості покарання, а також враховуючи, що згідно ч. 2 ст. 50 КК України, покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення засудженого, суд приходить до висновку про необхідність застосування до обвинуваченої покарання передбаченого санкцією даної статті, у вигляді штрафу, та вважає, що дане покарання буде необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченої та попередження вчинення нею нових злочинів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ заступив на чергування поліцейський громади (фото).