Канівським міськрайонним судом Черкаської області застосовано примусовий захід виховного характеру відносно двох неповнолітніх жителів села Степанці Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.  

Під час судового розгляду встановлено, що двоє хлопців 13 та 15 років перебуваючи на території кладовища с. Степанці, шляхом повалення руками та нанесення численних ударів ногами, навмисно з хуліганських мотивів, пошкодили дев’ятнадцять надгробних пам’ятників, чим завдали матеріальної шкоди тринадцятьом потерпілим.

Враховуючи вищевказане, суд застосував примусові заходи виховного характеру у виді застереження, а також обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітніх, заборонивши перебування їх у громадських місцях в період з  21.00 год. до 07.00 год. без супроводу батьків терміном на один рік та стягнув із законних представників (батьків)   завдану матеріальну шкоду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що перед судом постав 20-річний канівець, який проник в чужу автівку і через 50 метрів зіткнувся із шлагбаумом.