Депутати не підтримали пропозицію міського голови Ігоря Ренькаса затвердити кандидатуру в.о. керуючого справами міськвиконкому Володимира Святелика на посаду першого заступника.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, на сьогоднішній сесії Канівської міської ради міський голова Ігор Ренькас черговий раз вніс пропозицію обрати Володимира Святелика на посаду першого заступника мера, а на посаду керуючого справами (у разі обрання Святелика) запропонував Богдана Умриша.

Однак, депутати не підтримали відповідне рішення, адже під час голосування, 18 канівських обранців утрималися, а «за» проголосували лише 8 депутатів та міський голова.

Після цього виступив депутат від Радикальної партії Василь Зубко та зауважив, що складається враження, ніби міський голова просто не хоче обирати собі заступника.

Натомість сам Ігор Ренькас наголосив, що на вибори він йшов зі своїми планами та командою. Тож наразі він опинився у дуже складній ситуації, коли  депутати не затверджують його «помічників», разом з якими він планував реалізовувати пункти із власної передвиборчої програми.

Також міський голова поставив риторичне запитання трьом депутатам, які висували свої кандидатури на посаду мера (Віктор Хоменко, Юрій Гамалій та Володимир Коржов). Зокрема, стосовно того, як би вони почувалися, якби їх обрали, проте команду, з якою вони працювали, досягали результатів та будували плани, не затверджували.