Духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв взяв участь у Міжнародному фестивалі духових оркестів, який нещодавно пройшов у Чехії.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт Канівської міської ради.

Зокрема, на минулому тижні духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв під керівництвом диригента Ростислава Близнюка, у супроводі хореографічного колективу «Канівчанка» та солістки оркестру Людмили Салтикової, взяв участь у ІV-у Міжнародному фестивалі духових оркестрів в Чехії.

Канівська делегація налічувала 47-м осіб, які протягом чотирьох днів, починаючи з 4-го по 8-ме травня були учасниками захопливого фестивального життя.

«Господарі фестивалю організували теплу дружню зустріч учасникам. Ми мали змогу показати Європі свою концертну програму, поспілкуватися з іноземними колегами, обмінятися творчими ідеями та репертуаром, налагодити дружні стосунки», - поділився враженнями від поїздки художній керівник оркестру Ростислав Близнюк.

Оркестр коледжу гідно представив музичне мистецтво і культуру України, про що свідчать отримані відзнаки та нагороди фестивалю. Окрім цього, українських артистів дуже тепло прийняли глядачі, які з вдячністю аплодували музикантам.