На минулому тижні у столиці проходила XV Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни», на якій демонстрували свої вокальні таланти учасники з різних регіонів. Серед п’яти кубків та п’яти переможців у один з конкурсних днів два перших місця посіли канівські вокальні колективи «Джерельце» - вікова категорія від 2-х до 7 років та «Чепурушки» - у категорії від 8-ми до 13 років. Підтримав своїх найменших талановитих земляків та допоміг у фінансуванні поїздки до Києва народний депутат від Канівщини Владислав Голуб та його помічник-консультант Олена Радченко.

Музична олімпіада проходила з 1 по 8 листопада на базі  Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Миколи Лисенка під патронатом Героя України, Народного артиста України Євгена Станковича при підтримці Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв України та Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Відтак, абсолютну перемогу, дипломи, кубки та медалі за перші  місця з академічного та народного вокалу отримали найменші талановиті канівчани у своїх номінаціях - ансамблі Канівської дитячої школи мистецтв «Джерельце» (керівник Секрет О.О., концертмейстер Кожем'як О.В.) та «Чепурушки» (керівник Сторчоус М.В., концертмейстер Павленко О.В.).

Оцінювали дітей протягом двох турів олімпіади. Перейшовши до другого, канівчани, на відміну від інших учасників, проспівали вже інший твір, за допомогою костюмів створили інший, неповторний образ. Тож малят та їх керівників оцінили не лише за талановитий спів, а й за креативність та добру підготовку.  

Як розповіла керівник «Джерельця» Ольга Секрет, готувати малят почали ще з вересня, мали репертуар пісень, костюми, втім не мали коштів на поїздку. «Якби не підтримка Владислава Володимировича, до якого ми звернулися за кілька тижнів до концерту, ми могли б і не поїхати. Бо перед цим відвідували конкурси в Черкасах, тож бюджет батьків виснажився. Зважаючи і на те, що в колективі беруть участь і по двоє діток з родини»,- зауважила Ольга Секрет. 

«Ми найкращі! Дякуємо за підтримку та допомогу в організації поїздки народному депутату Голубу Владиславу Володимировичу та його помічнику консультанту Радченко Олені за віру в юні таланти»,- так про поїздку відгукнулась мама дитини Людмила Скопець.

Щасливі діти та їх керівники сповістили про подвійну перемогу помічника-консультанта нардепа Олену Олександрівну ще по дорозі додому, саме вона рано-вранці спільно з батьками виряджала маленьких зірочок до Києва, разом тримали кулаки і разом раділи перемогам.

Як зауважила Олена Радченко, Владислав Голуб не вперше підтримує талановитих дітей та молодь, бо - це забезпечення нашій країні успіху і визнання. «Ми віримо, що їхня радість, успішність продовжиться і в інших справах, а їхні перемоги сягнуть ще більших висот. В цьому наша спільна місія – створити для дітей сприятливі умови для зростання і розкриття талантів»,- підсумувала Олена Радченко.

Світлина від Lyudmila  Skopets.

Світлина від Lyudmila  Skopets.

Світлина від Lyudmila  Skopets.

Світлина від Lyudmila  Skopets.

Світлина від Lyudmila  Skopets.