Директор комунального підприємства «Теплові мережі» Василь Коломієць, повідомив, що договір на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»  вже підписаний.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Позавчора ми разом з міським головою їздили до Києва. У нас відбулася робоча зустріч з представником компанії газопостачальника. Під час візиту ми розповіли про ситуацію у Каневі. Про те, що у КП «Теплових мереж» немає боргів, що й стало одним з вагомих аргументів, завдяки якому нам таки вдалося підписати договір на постачання газу. Тобто, якщо температура протягом трьох днів буде нижче  +8°C,  ми можемо давати тепло в оселі канівців», – зауважив Василь Коломієць.

За дорученням голови Черкаської обласної військової адміністрації у Канів 29 вересня із робочим візитом побував його радник Павло Карась, який проінспектував готовність котелень міста та КП «Теплових мереж» до початку опалювального сезону.

«Спочатку ми поїхали у лікарню, далі відвідали котельню в одному з районів міста та на нашому підприємстві. Він був приємно вражений рівнем підготовки, хоча технологічно ми відстаємо від черкаських тепловиків», ˗ підкреслив директор комунального підприємства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на одному із критичних об’єктів інфраструктури Черкащини провели навчання (фото).