Посадовець вніс неправдиві відомості щодо виконання будівельних робіт та завищив їх вартість. Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Встановлено, що в період 2022 року, 58-річний директор одного з приватних підприємств, зловживаючи своїм службовим становищем заволодів коштами виконавчого комітету міської ради Черкащини обернувши їх на користь свого підприємства на суму понад 1 млн гривень, уклавши договір на виконання робіт з проєктування, виробництва, монтажу, комплектації та введення в експлуатацію об'єкта.

Усвідомлюючи, що гроші виділені на здійснення вказаних робіт, є коштами місцевого бюджету, зловмисник затвердив власним підписом та скріпив печаткою підприємства акти виконаних робіт примірної форми, достовірно знаючи, що до вказаних актів внесені недостовірні дані із зазначенням обсягів фактично виконаних будівельних робіт.

Директору повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкцією статті передбачено покарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що службову особу, яка своїми діями завдала збитків місцевому бюджету на майже 100 тис. грн, судитимуть на Черкащині.