4 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у річці Тясмин міста Сміла, втонула дитина 2011 року народження.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС у Черкаській області.

Про зникнення у воді повідомила подруга дівчинки, коли помітила, що вона зникла з поля зору. Дівчинка не розгубилась, підбігла і повідомила дорослих, які у цей момент також відпочивали біля річки. Вони ж і зателефонували до Служби порятунку.

На місце події оперативно прибули водолази Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради і на відстані близько 5 метрів від берега виявили тіло дитини, передали медичним працівникам. Реанімаційні заходи результатів не дали, співробітниками екстреної медичної допомоги констатовано смерть дитини.

З початку року на водних об`єктах області зареєстровано 33 пригоди, внаслідок яких 20 осіб загинуло (з них 1 дитина) та 23 особи врятовано (з них 1 дитина).

Головне управління ДСНС звертається до батьків з проханням стежити за дозвіллям своїх дітей. Не відпускати їх одних до води та навчати правилам безпечної поведінки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що грози, град та шквали вітру прогнозують синоптики на Черкащині.