До 5 років позбавлення волі засуджено колишнього директора лісогосподарського підприємства, який здійснював оборудки із продажом лісової продукції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно колишнього директора державного підприємства «Лисянське лісове господарство» Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, який шляхом зловживання своїм службовим становищем, в березні 2017 року, за рахунок продажу державного лісової продукції, підлаштувавши таку реалізацію під ззовні законну угоду, отримав від покупця грошові кошти в сумі більш як 200 тис. грн, наслідком чого стало завдання  державним інтересам збитків на вказану суму.

За результатом судового розгляду суд визнав колишнього посадовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, та засудив обвинуваченого до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язанні з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 2 роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посадовця одного із лісгоспів Черкащини затримали під час незаконної реалізації деревини.