Черкаською обласною прокуратурою забезпечено виконання вироку Соснівського районного суду м. Черкаси від 30.06.2020, яким засуджено до 6 років позбавлення волі реально, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням дев’ятого рангу посадової особи органу місцевого самоврядування колишнього посадовця Черкаської міської ради, який у 2017 році вимагав від службових осіб одного з аграрних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США за непроведення планової перевірки правильності введення об’єктів будівництва в експлуатацію (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Так, 13.04.2021 указаного засудженого затримано працівниками Нацполіції та поміщено до ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» для визначення установи виконання покарання й подальшого його етапування з метою відбування визначеного судом покарання та забезпечення вимог кримінального процесуального законодавства щодо невідворотності покарання за вчинене  кримінальне правопорушення.

Напередодні, за принципової позиції Черкаської обласної прокуратури колегією суддів судової палати у кримінальних справах Черкаського апеляційного суду залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким експосадовця Черкаської міської ради за вчинення корупційного злочину засуджено до реальної міри покарання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 40-річного чоловіка засудили до 8 років позбавлення волі за вбивство канівчанки.