Так, дійсно, факт внесення застави був, але інформацію про походження коштів та хто їх вносив я розголошувати не маю права. Моя депутатська діяльність немає жодного відношення до моєї професійної адвокатської діяльності, тому в даному конкретному випадку я надаю правову допомогу, як адвокат.

Про це в ексклюзивному коментарі журналістам «Kanos» розповів адвокат і за сумісництвом депутат Канівської міської ради Руслан Шишка.

За його словами, наразі він не може повідомити всі деталі справи, зважаючи на вимоги до адвокатської таємниці та основні принципи адвокатської етики, які він, як адвокат, що прийняв присягу, покликаний неухильно дотримуватись.

Однак, по інформації Руслана Шишки, його діяльність в даній справі чітко регламентована попередньо підписаною угодою про надання правової допомоги адвоката, тож жодних проблем в даній ситуації він не вбачає.

«Депутати місцевих рад, як Ви знаєте, не отримують жодних заробітних плат. Тож основна сфера моєї діяльності, а відтак і заробітку - це здійснення адвокатської діяльності. Тому і в даній конкретно ситуації я керувався виключно професійними намірами. Що ж до винуватості чи невинуватості мого довірителя, то я б не робив поспішних висновків і заяв. Адже попри озвучені в ході досудового слідства факти, є дуже багато питань, уточнення яких дозволить абсолютно по іншому подивитись на хід справи і, відповідно, роль підозрюваного в ній», - резюмував адвокат.