Прокурорами Черкаської обласної прокуратури підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно громадянина України, який мав і російське громадянство, за фактом злочину, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 КК України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства чоловік, використовуючи власний мобільний телефон, у ході спілкування з наближеним до нього оточенням неодноразово виправдовував, визнавав правомірною та заперечував збройну агресію російської федерації проти України.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину та запевнив суд, що шкодує про скоєне, засуджує свою поведінку та, перераховуючи власні кошти, активно сприяє ЗСУ у відсічі російських окупантів.

Суд визнав фігуранта винним і призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Та врахувавши щире каяття, похилий вік батьків, які перебувають на утриманні обвинуваченого, суд встановив йому іспитовий строк тривалістю 3 роки і поклав на нього ряд обов’язків, виконання яких перевірятиметься відповідними державними органами.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ повідомила про підозру командиру розвідвзводу, який воював на боці рф.