Днями у районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч нового очільника Управління ДСНС України у Черкаській області Даника Андрія Миколайовича та голови РДА Розе Юрія Георгійовича.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

На зустрічі також були присутні перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Хижняк Андрій Анатолійович та начальник Канівського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області Диченко Богдан Михайлович.

У ході зустрічі обговорили проблемні питання забезпечення діяльності районного відділу щодо виконання завдань за призначенням й ефективного реагування на надзвичайні ситуації.

Керівник Канівського районного відділу Управління ДСНС Богдан Диченко зазначив, що наразі велика увага приділяється питанням захисту населення і території району від надзвичайних ситуацій і подій техногенного та природного характеру, проводиться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення району та міста, а також проводиться робота щодо популяризації серед дітей та молоді безпечних умов діяльності та підготовки їх до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У свою чергу начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Даник наголосив, що готовий працювати на покращення умов роботи територіальних органів ДСНС України, на що він має свої реформаторські погляди щодо удосконалення та покращення їх діяльності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у виробничому цеху у Каневі сталася пожежа.