Народний депутат від Канівщини Владислав Голуб заявив, що уже став офіційно позафракційним.

Про це народний обранець повідомив на власній сторінці у Facebook, інформує «Kanos».

«Офіційно! Позафракційний!», - написав депутат, хоча на сайті ВРУ він досі продовжує поки значитись, як член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Водночас, як розповів у коментарі журналістам Інфоміст голова черкаського осередку КВУ Максим Михлик, вихід нардепа означає, що Владислав Голуб зневірився в БПП «Солідарність».

«Щодо БПП – це серйозний крок, серйозний вчинок, який має привернути увагу. Наскільки я зрозумів, це дуже серйозні підводні течії в самій партії, фракції, Верховній Раді і в області. Можливо, це перші прояви того, що ситуація виходить із-під контролю саме провладної партії. Люди зневірюються все більше, і це не просто пересічні партійці, а народні депутати виходять із фракції. Напередодні виборів, чи дострокових, чи реальних, які через 2 роки повинні відбутися, це справді поганий знак», – зауважив Михлик.

А от на думку керівника ГО «Академія стратегічних досліджень» Сергія Пасічника, Голуб вже встиг оцінити не найкращі електоральні перспективи БПП «Солідарність» і заздалегідь почав думати про місце в іншій, більш перспективній, партії.

«Частина депутатів думають про свої електоральні перспективи, бачать, що ситуація складається не на користь БПП, відповідно треба якомога раніше думати про своє місце в іншій політичній силі. Враховуючи родинні зв’язки Голуба, можна прогнозувати, що він найближчим часом буде голосувати синхронно з «Батьківщиною». В цьому немає нічого страшного, це звичайна практика для української політики», – резюмував Пасічник.

Хоча сам нардеп у коментарі журналістам заявив, що наразі буде залишатися позафракційним і не пов’язувати себе з жодною існуючою фракцією.

«Я буду працювати на окрузі і більше уваги буде приділено законопроектній роботі в рамках МФО «ЄвроОптимісти». Що стосується майбутнього, то не виключаю, що це може бути щось нове, над чим я зараз працюю. Побачимо! – резюмував парламентар.