Народний депутат України Владислав Голуб заявив про листи з погрозами, що надійшли на адресу його приймальні в Черкасах та повідомив про вихід із фракції БПП.

Про це парламентар заявив на власній сторінці у Facebook, інформує «Kanos».

«Щойно, в мою приймальню в місті Черкаси, за адресою бул. Шевченка 307, каб.201, був доставлений пакет, де зокрема містяться погрози щодо моєї діяльності, а також погрози щодо мого життя та здоров'я. Такі дії я пов'язую зі своєю діяльністю щодо розслідування корупційних злочинів, яке очолюється керівництвом Черкаської ОДА!», - констатував нардеп.

Також він заявив, що такі дії міг замовити депутат Черкаської обласної ради, російський бізнесмен Віктор Полозов, якому депутат нібито не дозволив обкрадати державу, коли той перебував на посаді в.о. директора українського стратегічного підприємства «УкрХімТрансАміак».

«Таким чином він передає мені «привіт», натякуючи, щоби я заспокоївся і не заважав надалі чинити корупційні оборудки», - пояснив свої аргументи парламентар.

Крім того, сьогодні також стало відомо про те, що Владислав Голуб передав спікеру Андрію Парубію заяву про вихід із фракції БПП.

«Реформи, про які ми говоримо вже три роки, на жаль, так і залишаються словами. Коаліції по суті не існує. Голосувати синхронно з Опозиційним блоком, як це сталося під час спроб затвердити аудитора НАБУ, не в моїй природі. Людина, проста українська людина, яка зробила Революцію Гідності, яка воює на фронті, допомагає чим може нашим воїнам, поставлена на межу виживання. Я хочу подякувати усім своїм колегам по фракції за плідну співпрацю та спільну роботу. Серед вас, шановні колеги, багато принципових і порядних людей. Залишайтеся такими ж і пам'ятайте, що до парламенту ми прийшли, аби працювати виключно в інтересах українського народу. І тільки так! Ніхто, окрім людей не має право нам вказувати. Я залишаюся народним депутатом України і буду робити усе від мене залежне, аби реформи відбулися і принесли стабільність та добробут в українські сім'ї. Адже заради цього і бореться наш народ. Заради цього віддають життя наші воїни. Пам'ятаймо про це, шановні колеги народні депутати!», - резюмував депутат.