Очільник фракції БПП «Солідарність» у Канівській міській раді Віктор Хоменко висловив власне бачення стосовно того, що є основною причиною відсутності консолідованого підходу в роботі міськради.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

Зокрема, депутат канівської міської ради Віктор Хоменко стверджує, що наразі джерелом супротиву є міський голова та його оточення, яке не готове до будь-яких змін, а депутатський корпус спільно із громадою вимагають цих самих змін.

«Протистояння депутатів міському голові викликане відсутністю повної довіри до його дій та слів, віри в те, що їх хочуть об’єднати навколо спільної ідеї в інтересах громади, а  не, вибачте, «розвести як лохів, на шляху до своїх цілей. Те, що сьогодні відбувається в сесійній залі, - це не навмисне відволікання зусиль від конструктивної роботи, це результат того, що змінюється час, змінюється суспільство, змінюється свідомість людей», – резюмував Віктор Хоменко.

Крім того, очільник пропрезидентської фракції порадив міському голові Ігорю Ренькасу стати неформальним лідером. Для цього Віктор Хоменко пропонує заручитися підтримкою депутатів і враховувати їхню думку та позицію.

«Не слід ставити себе в противагу іншим депутатам, адже яким би амбіційним та самовпевненим не був міський голова, він повинен розуміти, що без підтримки більшості депутатів, йому доведеться дуже й дуже непросто», – стверджує Віктор Хоменко та черговий раз підкреслює, що за депутатів міської ради проголосувало 8 000 канівчан, а не 1 600, як вважає міський голова.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що завтра відбудеться уже восьма спроба обрати секретаря міської ради.