Головний державний інспектор Управління Любов Корякіна у складі робочої групи виконавчого комітету Канівської міської ради днями надала консультації суб’єктам господарювання міста Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

Увагу учасників акцентовано на недопущенні використання незадекларованої праці, адже неофіційне працевлаштування завдає шкоди і  роботодавцям, і працівникам, і громаді.

«Роботодавець, який використовує задекларовану працю, має низку переваг, зокрема, держава протягом року компенсує витрати на єдиний соціальний внесок малим підприємцям, які працевлаштовують безробітних строком не менше двох років на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. Крім того, якщо на підприємстві протягом року створено нові робочі місця з оплатою не менше трьох мінімальних зарплат, наступного року суб’єкт господарювання отримує компенсацію 50% єдиного соціального внеску за кожну особу», - відзначила Любов Корякіна.

Фахівець Управління Держпраці наголосила на тому, що працівники, трудові відносини з якими оформлені відповідно до трудового законодавства, є більш соціально захищеними.

Під час інформаційних відвідувань підприємці та працівники при безпосередньому спілкуванні мали можливість одержати відповіді на актуальні питання, проконсультуватися з питань праці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі мітингують проти карантинних обмежень «червоної» зони (фото).